Internetový business
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reklama77 - Další prachy :)

2 posters

Goto down

Reklama77 - Další prachy :) Empty Reklama77 - Další prachy :)

Příspěvek  3x3cut0r Sun Jun 08, 2008 2:19 pm

Lidi, jsem v kupě těhlech společností, na většině mi vadí, že jsou závislý na reklamě. Hodně společností kvůli tomu už skončilo. Nějaký se držej - třeba bux.to bude slavit 1 rok, i když má už docela problémy s vyplácením. Sice je to prej kvůli tomu, že nestíhaj (posílaj to všechno ručně, 12.6. na tu prej vydaj skript), ale stejně, kdo ví, jak dloho vydržej (doufám, že dlouho, peníze z toho mám pěkný) ...

Nedávno jsem se ale dostal k Reklamě77.

Princip je jednoduchej a trochu připomíná letadlo (přestože definici letadla nesplňuje) - za měsíční členství se platí 77 korun (sice ta společnost řiká, že to je za nějaký reklamy, který si u nich můžete objednat v tý ceně, ale "zatim" žádný nenabízej, takže bych to fakt pojmenoval jako poplatek za členství)

Z těch 77 korun, 50 korun se rozdělí po 10Kč mezi pět lidí nad váma a 27 jde pro tu společnost (musej bejt hrozně prachatý) ... To znamená, že když se do toho člověk přihlásí, tak je vlastně takovou ovcí, která jen platí a nic z toho nemá.... Jenže já se během tejdne dostal na to, že mám pod sebou docela pěknou řádku lidí a už se mi to dávno vrací... a jelikož ti lidi pode mnou taky musej sehnat lidi, aby neplatili 77 korun nadarmo a takhle to jde dál a dál až do pěti úrovní....takže brzo z toho jsou krásný peníze Smile ... Výhoda je, že tohle nemusí nikdy skončit, neni to na ničem závislý, maximálně na počtu lidí na světě Smile

Každopádně jak řikám, neni to pyramida jako taková. Pokud budeme brát teoretickou možnost, že všichni by sehnali stejnej počet lidí, tak z toho všichni budou mít stejně peněz (až na nově příchozí, který se ale po zaplnění všech pěti úrovní dostanou na stejnou částku) - to je ale jen teorie, každej sežene jinej počet lidí...

No, info o tom je tady: http://www.reklama77.cz/vs.html
Pokud vás to zaujalo, můžete se registrovat pode mě: http://www.reklama77.cz/?ref=3x3cut0r
A nebo si mě tam smažte a registrujte se pod nikoho, pokud vám přijde, že je to vůči mně fér Laughing (v tom případě vám přeju, aby vám to pak lidi dělali taky Laughing Laughing) .... Ne, nepřeju, já sem hodnej Very Happy ... Každopádně pokud se regnete pode mě (uvidim vás tam s vašim mailem), nabízim vám pomoc s investicema (dělám do investic a mám z toho desítky tisíc měsíčně, ale neposkytuju rady jen tak pro nic za nic, to bych asi nic nestíhal...)

Jinak hodně štěstí všem, prachy jsou nutnost, jak v dnešním světě přežít Smile

3x3cut0r

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Reklama77 - Další prachy :) Empty Re: Reklama77 - Další prachy :)

Příspěvek  Mysta Sun Jun 08, 2008 2:49 pm

No to jsem rád, že se konečně někdo odhodlal a dal sem odkaz na nějakou novou stránku. Při troše času nato mrknu Cool
Mysta
Mysta
Admin

Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 06. 05. 08

https://easymoney.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Reklama77 - Další prachy :) Empty :)

Příspěvek  3x3cut0r Sun Jun 08, 2008 9:07 pm

jj, však registrace trvá asi 2 minuty, nic nestojí a já z toho taky nic nemám.... jen pak na aktivaci účtu potřebuješ poslat ty peníze, pokud se rozhodneš to dělat, na účet tě jinak nepustěj, furt jim tam vyskakuje hláška: "pošlete prachy sem a sem, jinak nic nebude" (nebo něco v tom smyslu) Very Happy:D

3x3cut0r

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Reklama77 - Další prachy :) Empty Re: Reklama77 - Další prachy :)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru